nic nic nic
nic
Antonín Kaška
umělecká agentura
Jindřichův Hradec
Plzeň
Antonín Kaška - umělecká agentura
Za Rybárnou 56, 301 00 Plzeň, Czech Republic

sídlo firmy: Dělnická 259/III, Jindřichův Hradec
mobil: +420 603 248 491, e-mail: kaska@akaska.cz
Internet URL: www.akaska.cz, www.antonin-kaska.cz, sitemap
Eshop: www.eshop-zemedelske-potreby.cz
Prodejna Zemědělské potřeby Plzeň

Google
Web www.akaska.cz
Jindřichohradecká činohra

Zemědělské potřeby, chovatelské potřeby - potřeby pro dobytek, koně, ovce, kozy, prasata, drůbež, králíky, zvěř, psy, lesnické potřeby, zahradnické potřeby a jezdecké potřeby

Elektrické ohradníky Olli - ohradníky pro všechna domácí i divoká zvířata, elektronické ohradníky, pachové ohradníky
Eshop zemědělské potřeby
Katalog zemědělské potřeby

Vlhkoměry na obilí
Pytle na obilí
Líhně na drůbež
Kurník pro slepice
Škubačka drůbeže
Vakuovačka na potraviny
Sedačka do traktoru
ZPMS = Zemědělské potřeby M+S

Narozeninové SMS - přání SMS k narozeninám - narozeniny SMS blahopřání k narozeninám

Narozeniny SMS přání - další SMS přání k narozeninám:

Srdicko mi silne busi, kdyz mam tobe psat, touzim se k tobe privinouti a do ouska ti vroucne prat. At jsi tam, kde chces byt, at dostanes vsechno co chces mit, at zijes tak, jak chces zit a jsi s tim s kym chces byt. At se ti splni vse co tve srdce skryva a stesti se ti nevyhyba. At jsou krasne vsechny tvoje emoce a od zivota sklizis jen sladke ovoce! Vse nej!

Uzivej zivota, brouzdej se rosou, driv nez Te navstivi zubata s kosou. Vse nejlepsi k narozeninam preje...

K narozeninam vse nejlepsi, at kazda malickost te potesi, uzivej zivota do syta, at je tva energie vzdy plne nabita. Raduj se, vesel se, smej, jen prave pratele u sebe mej. Nemene ti preju zdravi, vzacny poklad, jak se pravi. Zivota si vaz, vzdyt jen jeden mas!

Vezmi dostatecnou porci radosti ze zivota, primichej duveru, lasku a humor, pridej poradnou davku zdravi a libovolne mnozstvi stesti a to vse dochut sklenkou dobreho sektu! Vse nejlepsi!!

K Tvym narozeninam Ti preji to, co clovek nejvic potrebuje - zdravi. To, co clovek marne hleda - stesti. A to, bez ceho se neda zit - lasku.

Preji ti dalsich 12 mesicu bez nemoci, 53 tydnu pohody a stesti, 365 dnu bez starosti, 8.760 hodin lasky, 525.600 minut jedinecnych okamziku a 31.536.000 vterin sexu a extaze!

K dnesnim narozeninam Ti preju penez jak zelez, hodne lasky od poradny rusovlasky, jeste vice stesti, je to lepsi nez rana pesti. To vse Ti preje...

Az Ty jednou budes v hrobe, postavim ja pomnik Tobe. Ze samych litru a pullitru, az jednou bude zmrtvychvstani, abys mel co na chlastani. Zij si blaze, at Ti slouzi, at Te mine, co Te souzi. At se na Te stesti smeje, zda vis, kdo Ti tohle preje.

Rok se s rokem sesel zase, tak se ozer jako prase. Uz je ti zas o rok vic, nedelej si z toho nic.

Psychologove tvrdi, ze nekteri normalni lide, kdyz dosahnou Tveho veku, tak ztrati zajem o vsechno. Ale Ty se nemusis bat! Ty jsi nebyl nikdy normalni!

Kdyz jsem se dozvedel, ze mas narozeniny, ucitil jsem ten silny, vrely, bublavy pocit nekde hluboko uvnitr … Ale ukazalo se, ze to byly vetry! Krasne narozeniny!

Hadanka k narozeninam: Jestlipak vis, jak se nejrychleji zbavis 90-ti kilogramu odporneho tuku? Dej se rozvest! Vsechno nejlepsi.

Krasne narozeniny! Jsou jen dve veci na svete, se kterymi muzes urcite pocitat. Ze budes porad starsi a starsi a ze se najde nekdo, kdo Ti to pripomene! Vsechno nejlepsi k narozeninam!!!

Vsechno nejlepsi k narozeninam! Jsi tak stary, ze kdyz odejdes z muzea, spusti se poplasne zarizeni...

Dalsi rok, dalsi par sedivych vlasu, dalsich par vrasek ... a dalsi hloupe blahoprani, ktere Ti to vsechno pripomene!!! Vesele narozeniny.

Kazdy poharek chlastu zkracuje zivot o pet minut, kazdy sexualni styk ho prodluzuje o tri minuty, tak koukej se koukej milovat Ty alkoholiku, jde Ti o zivot...!

Valašské přání k narozeninám:

To jsme obdrželi od pana Kovaříka.

Když měsíček vyšél, andělíček přišél, aby sme stali, nemeškali a vinšovat pospíchali, my Ti přejem ke Tvým narozeninám, mnoho štěstí, zdraví a Božího požehnání a vinšovat nepřestanem dokut neco nedostanem, upřimný ruky stisk podívaj sa jaký máme suchý pysk. Žij sto roků a potom ať Ťa vráta přibůchnů.

Máte-li nějakou zajímavou SMS k narozeninám, která zde chybí, pošlete nám ji emailem, rádi ji zde zveřejníme.

Další přání k narozeninám, blahopřání k narozeninám, gratulace k narozeninám, SMS přání narozeniny

Dárky k narozeninám - narozeninové dárky

Slovenská SMS přání k narozeninám najdete na stránce Želania k narodeninám, blahoželania k narodeninám, SMS priania narodeniny

Pošlete si svá SMS přání k narozeninám zdarma prostřednictvím stránek operátorů:

Poslat SMS zdarma na O2 (Eurotel)

Poslat SMS zdarma na Vodafone

Poslat SMS zdarma na T-Mobile

Poslat SMS zdarma na Orange.Sk


DOPORUČUJEME NA
www.akaska.cz a www.antonin-kaska.cz

Jindřichův Hradec - noční prohlídky - zámek a Bílá paníJindřichohradecké kulturní léto Jindřichohradecká činohra - Andrea Černá jako kněžna v Jiráskově Lucerně Pořady pro školy Prodej CD a MC - Pohádka o Honzovi Prodej knih - Moje malá ZOO Já zvoním! - mluvená zvonění, vyzvánění, melodie, ringtones, vyzváněcí melodie a vtipné hlášky do mobilu

www.elektricke-ohradniky.cz, www.zemedelske-potreby.cz, chovatelské potřeby, lesnické potřeby, zahradnické potřeby, jezdecké potřeby
Advent a Vánoce, Noční prohlídky hradu a zámku v Jindřichově Hradci s Bílou paní, blahoželania, želania, gratulácie, priania, vinše, smsky, Cyrano z Bergeracu, dabing, divadelmí představení, flash hry online, činohra na zámku Jindřichův Hradec, kulturní léto Jindřichův Hradec, Kryzánek Zdeněk, kurzy, školení, workshopy, obrázky, adventní obrázky, Halloweenské obrázky, obrázky Mikuláš, silvestrovské obrázky, svatební obrázky, valentýnské obrázky, vánoční obrázky, velikonoční obrázky, zamilované obrázky, odkazy, přání sms, sms k narozeninám, silvestrovské SMS, vánoční sms, překlady divadelních her, prodej, reklama, školní pořady, Nächtliche Schloßführungen mit der Weißen Frau auf dem Schloß in Jindrichuv Hradec, night visits in the castle Jindrichuv Hradec in the Czech Republic with White lady, Žák Jiří, zvuky a hlášky na mobil
koňské potřeby, chovatelské potřeby pro dobytek, chovatelské potřeby pro ovce, lizy pro ovce, chovatelské potřeby pro prasata, chovatelské potřeby pro psy, chovatelské potřeby pro králíky, králíkárny, chovatelské potřeby pro drůbež, kurníky, líhně
zvuky a hlášky, SMS melodie, teen buzz, java hry, přání a blahopřání, Vánoce, Valentýn, hry online, worms games, mario games, easter games, mahjong games, horse racing games, logic games, Garfield games, Simpsons games, Christmas games, výměna odkazů, výdělek na internetu
pasti, myši, krysy, sklopce na kuny, odpuzovače myší

Copyright © 2004-2020 A.Kaska.cz